CORFU- Live it - Love it

9 Pin156 Ακόλουθοι
alte-festung-kerkyra-korfu-2cb852de-7355-4185-8495-f755b6afc058

alte-festung-kerkyra-korfu-2cb852de-7355-4185-8495-f755b6afc058

beaches

beaches

easter-corfu-hotel-pasxa-kerkyra-πάσχα-Κέρκυρα-Ξενοδοχείο-7

easter-corfu-hotel-pasxa-kerkyra-πάσχα-Κέρκυρα-Ξενοδοχείο-7

img

img

Easter in corfu

Easter in corfu

Corfu town panoramic view from new fort

Corfu town panoramic view from new fort

ВЕЛИГДЕН на Крф.. #EASTER Мистично привлечен, спакуван во историски приказни, цивилизации, Крф фасцинира...

ВЕЛИГДЕН на Крф.. #EASTER Мистично привлечен, спакуван во историски приказни, цивилизации, Крф фасцинира...

Full moon over Corfu old town

Full moon over Corfu old town

Grouper.mk | Зделка - Незаборавен 7 дневен одмор на Крф! 15% попуст на 6 ноќевања + превоз со вклучена карта за траект + 2 екскурзии со ТА “...

Grouper.mk | Зделка - Незаборавен 7 дневен одмор на Крф! 15% попуст на 6 ноќевања + превоз со вклучена карта за траект + 2 екскурзии со ТА “...


Περισσότερες ιδέες
Best-Beaches-in-Europe-Top-10-4.-Es-Trenc-Beach-Mallorca

Best-Beaches-in-Europe-Top-10-4.-Es-Trenc-Beach-Mallorca

EUROPEMEDITERRANEANSPAINCON_ESPTENERIFEDES_000335PLAYADELASAMERICAS

EUROPEMEDITERRANEANSPAINCON_ESPTENERIFEDES_000335PLAYADELASAMERICAS

Туристичка агенција СТАФ Едвај чекате лето? За 1ви мај заминете на море! Ханиоти 69 евра www.staff.mk ----------------------------- ★ ВЕЛИГДЕНСКИ ПАТУВАЊА ЗА ГРЦИЈА -  ПРОМО ЦЕНИТЕ ВАЖАТ ДО 31.03 ★Крф за 85евра★ ★Паралиа 85евра★ ★Ханиоти 69евра★ ★Калитеа 58евра★ Информации и резервации на 075/311-970

Туристичка агенција СТАФ Едвај чекате лето? За 1ви мај заминете на море! Ханиоти 69 евра www.staff.mk ----------------------------- ★ ВЕЛИГДЕНСКИ ПАТУВАЊА ЗА ГРЦИЈА - ПРОМО ЦЕНИТЕ ВАЖАТ ДО 31.03 ★Крф за 85евра★ ★Паралиа 85евра★ ★Ханиоти 69евра★ ★Калитеа 58евра★ Информации и резервации на 075/311-970

КРФ – ВЕЛИГДЕН и 1ви МАЈ 2016 www.staff.mk

КРФ – ВЕЛИГДЕН и 1ви МАЈ 2016 www.staff.mk

Bien mediante un #crucero o un apasionante #circuito, no puedes dejar de ver las Islas Griegas. #Mykonos, #Santorini, .. bellas ciudades donde contrasta el blanco de sus edificios con el mar creando un escenario realmente hermoso. Además, en Santorini se registra uno de los mejores atardeceres del mundo. Consigue tu viaje por las Islas Griegas aquí. www.felicesvacaciones.es/ofertas-viajes-baratos/viaje-islas-griegas/

Bien mediante un #crucero o un apasionante #circuito, no puedes dejar de ver las Islas Griegas. #Mykonos, #Santorini, .. bellas ciudades donde contrasta el blanco de sus edificios con el mar creando un escenario realmente hermoso. Además, en Santorini se registra uno de los mejores atardeceres del mundo. Consigue tu viaje por las Islas Griegas aquí. www.felicesvacaciones.es/ofertas-viajes-baratos/viaje-islas-griegas/

Туристчка агенција СТАФ Викенд во Софија, Р.Бугарија 21-22.05 Одлична можност за посета на културно - историски знаменитости, трговски центри и вечерна забава (превоз, ноќевање со појадок, организација) = 49 евра WWW.staff.mk резервација на: 075/311-970 02/2774-371

Туристчка агенција СТАФ Викенд во Софија, Р.Бугарија 21-22.05 Одлична можност за посета на културно - историски знаменитости, трговски центри и вечерна забава (превоз, ноќевање со појадок, организација) = 49 евра WWW.staff.mk резервација на: 075/311-970 02/2774-371

☼ До 31.03 резервирај си одмор за паметење по супер цена! ☼ ------------------------------------------------------------------------------ www.staff.mk 7 ноќи + превоз + траект + 2 вклучени излети + пратител 24/7 + т.такса + организација од 93€ ✔ Направи избор и ЗАШТЕДИ ДЕНЕС! Инфо на: 02/2774-371 и 071/362-364

☼ До 31.03 резервирај си одмор за паметење по супер цена! ☼ ------------------------------------------------------------------------------ www.staff.mk 7 ноќи + превоз + траект + 2 вклучени излети + пратител 24/7 + т.такса + организација од 93€ ✔ Направи избор и ЗАШТЕДИ ДЕНЕС! Инфо на: 02/2774-371 и 071/362-364

Staff -agency for traveling

Staff -agency for traveling

Travel Wish List: Austria

Travel Wish List: Austria

☀♒ Викенд во ЛУТРАКИ и ВОДЕН – ГРЦИЈA☀♒ www.staff.mk Одлична можност за посета на бањата со лековита моќ во срцето на планината Кајмакчалан. ( превоз, 1 ноќевање со појадок, организација) = 2700ден. Информации и резервации на 02/ 2774 371 и 071 362 364

☀♒ Викенд во ЛУТРАКИ и ВОДЕН – ГРЦИЈA☀♒ www.staff.mk Одлична можност за посета на бањата со лековита моќ во срцето на планината Кајмакчалан. ( превоз, 1 ноќевање со појадок, организација) = 2700ден. Информации и резервации на 02/ 2774 371 и 071 362 364

Pinterest
Αναζήτηση