Pinterest • Ένας κατάλογος ιδεών από όλο τον κόσμο

Parker Pens

8 Pin9 Ακόλουθοι

از همان نخستین مدل در سال 1921 تا به امروز DUOFOLD همواره نشانه تعالی بوده است. هر کدام از انواع DUOFOLD از وقار مدل مشکی رنگ آن تا شکوه مجلل مدل تمام طلا PRESIDENTIAL ESPARTO، میراثی شایسته و با شکوه ار نسل مفاخر و بی نظیر دوفولد می باشند

2

Αποθηκεύτηκε από

Parker-Iran

Jotter Premium، ادغام قدمت قلم های ژوتر با بدنه طرح دار مدرن و حس تازه طراحی چیزل. ژوتر از 1954، سال روانه بازار شدنش، با آن طرح سمبلیک اَژدَر گونه و گیره پیکانی شکل، بهترین قلم برای نوشتنِ تمام موقعیت های سرتاسر زندگی است.

Αποθηκεύτηκε από

Parker-Iran

Vector Premium، نمایانگر کیفیت و مهارت ارزشمند در تولید سبکی نوین در طراحی بدنه. ترکیبی از توازن و سبک فاخر برای تجربه حسِ راحت نوشتن. وکتور با خطوط زیبای روی درپوش گرد، انتخاب مورد علاقه کسانی است که بسیار می نویسند.

Αποθηκεύτηκε από

Parker-Iran

Parker IM Premium، بیان کاملی از سبک کلاسیک همراه با خطوط ظریف روی بدنه برای داشتن زیبایی وصف نشدنی. دارای طراحی ساده در عین حال مدرن و کارایی بالا برای راحتی در نوشتن. انتخاب هوشمندانه، کیفیت برتر برای هر خلق و طرز فکر.

Αποθηκεύτηκε από

Parker-Iran

Urban Premium با طراحی ممتاز، بدنۀ چیزل صیقلی برای لمس مدرنیته. زیبایی غیر قابل وصف و کیفیت برتر. Urban Premium انتخابی مناسب برای کسانی که همه چیز را درباره طراحی مبتکرانه می دانند و کیفیت برایشان همیشه به معنی طراحی پویا، کارآمد و قابل اعتمادی است در هنگام استفاده.

Αποθηκεύτηκε από

Parker-Iran

پارکر برای بیان پیچیدگی های زنانه مجموعه Sonnet Feminine را از سری قلم های سونت معرفی می کند. ترکیبی ظریف از طراحی قوی پارکر با رنگ جذاب و مُد روزِ طلای صورتی براق همراه با طراحی هنرمندانه، بدنه استیلِ چیزل براق و لاک صدفی قوس و قزحی نشانگر زیبایی زنانه.

Καρφιτσώθηκε από το

pensandleather.com

شکوه بدیع Sonnet، تجلی هنرمندانه طراحی معاصر با سبکی بسیار زیبا و پرداختی مدرن در کنار میراث طراحی قلم های پارکر است؛ که با سر قلمی خوش تراش از طلای 18 عیار و با رعایت جزییات در زیبایی، تلخیصی است نفیس از هنر.

Αποθηκεύτηκε από

Parker-Iran

پارکر Premier فصلی جدید در تاریخچه غنی پارکر، دست ساز با فراستی عمیق در طراحی و اصالت در ساخت توسط استادان هنرمند و متخصص، برای آنان که دوست دارند داستان خود را بنویسند.

Αποθηκεύτηκε από

Parker-Iran