Kanceláře

Collection by Jana • Last updated 6 weeks ago

11 
Pins
Jana
  Pc Mouse, Sem Internet, New Tricks, Good To Know, Photoshop, Writing, Phone, Inspiration, Windows

Postup pri pretahnuti fotek z telefonu do pocitace

Postup pri pretahnuti fotek z telefonu do pocitace

  Linux, Internet, Writing, Tips, Youtube, Software, Technology, Education, Google

Jednoduchý trik, jak stáhnout video z YouTube

Jak stahovat z Youtube video nebo hudbu během pár sekund? Díky tomuto jednoduchému triku se naučíte, jak stahovat z Youtube jakékoliv písničky a videa.

 - Ako na to? Pc Mouse, Education, Notebook, Internet, Website, Literatura, Computer Mouse, Educational Illustrations, Learning

Ako ľahko vytvárať PDF dokumenty? - Ako na to?

PDFCreator slúži k jednoduchému prevodu dokumentov, ako sú dokumenty MS Wordu, internetové stránky, dokumenty v PostScripte apod., v podstate všetko, čo je možné tlačiť, do formátu PDF.

Jak stahovat z Youtube video nebo hudbu během pár sekund? Díky tomuto jednoduchému triku se naučíte, jak stahovat z Youtube jakékoliv písničky a videa. Keto Diet For Beginners, Sem Internet, New Tricks, Art Tips, Clean House, Flute, Good To Know, Helpful Hints, Diy And Crafts

1 jednoduchý trik, jak stahovat z Youtube jakékoliv video nebo hudbu

Jak stahovat z Youtube video nebo hudbu během pár sekund? Díky tomuto jednoduchému triku se naučíte, jak stahovat z Youtube jakékoliv písničky a videa.

  Wifi, Smartphone, Notebook, Apple, Apples, Exercise Book, The Notebook, Journals

Nevydrží Vám telefon nabitý ani jeden den? Pak si určitě pozorně přečtěte těchto 11 triků, jak udržet nabitou baterku Vašeho smartphonu i několik dní! -

V dnešní době si člověk jen stěží dokáže představit život bez mobilního telefonu. Je to komunikační zařízení se zprávami, prací, knihami, filmy, hudbou, hrami a internetem v jednom zařízení. Ale velmi často se baterie tak rychle vybíjí, že nevystačí ani jeden celý den. My jsme pro Vás zjistili důvody, proč baterie telefonu klesá tak rychle. Zkontrolujte si …

  Fiji, Affiliate Marketing, Business, Handmade, Internet, Travel, Instagram, Color, Beauty

Jak vydělávat na Instagramu spoustu peněz?

Jak vydělávat na Instagramu? Jack Morris a Lauren Bullen z Doyoutravel si žijí vysněný život a vydělávají si focením na Instagramu. Tady je návod jak na to.

  Internet, Instagram, Handmade, Hand Made, Craft

Tipy na to, jak mít úspěch na Instagramu

Pokud toužíte po tom mít úspěšný instagram, tyhle tipy by vám mohly pomoci. Přečtěte si rady ohledně fotek, feedu nebo profilu celkově.

  21st, Tips

21 nápadů, jak podnikat online a být pánem svého života a času

Vždycky jste si přáli podnikat, ale nevíte jak na to? Podívejte se na 21 tipů, jak podnikat online bez větších zkušeností a finančních prostředků.

Pinterest