When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures.
Merhabalar.bir sipariş daha bitti .ammaaa velakin kıymetli müşterimin istediği özellikleri taşımıyor.2-3yaş sayıları ile yaptığım halde 1-1.5 yaş sonuç aldım.neden miii? Çünkü aynı marka ip kullandığım halde renkli iplerin beyaz iplerden her zaman daha ince olduğu ayrıntısını atlamışım.aynı gaflete düşerseniz eliniz de böyle umulmadık bir beden beliriverir. Neyse tabi ki doğal olarak bunu SATIŞA SUNuYORUM.ilgilenenler dm den ulaşabilirler bana. Aaa bir de artık bu özenle ördüğüm örgülerimin herb Baby Cardigan Pattern, Baby Sweater Knitting Pattern, Knit Baby Sweaters, Crochet Cardigan, Girls Sweaters, Baby Knitting Patterns, Knitting Designs, Knit Crochet, Crochet Patterns
Save
From
instagram.com

@orgu_hanesi on Instagram: “Merhabalar.bir sipariş daha bitti .ammaaa velakin kıymetli müşterimin istediği özellikleri taşımıyor.2-3yaş sayıları ile yaptığım halde…”

2,673 Likes, 123 Comments - @orgu_hanesi on Instagram: “Merhabalar.bir sipariş daha bitti .ammaaa velakin kıymetli müşterimin istediği özellikleri…”

Comments