Galeri

Collection by Yasemin Uçarcan

36 
Pins
Yasemin Uçarcan
💫💫💫Masa örtüsü💫💫💫 Fransız danteli ve simli isviçre keteni 💫gösterişli ve şık sofralarda yemek sunmayı ve yemeyi kim istemez?💫işte sizlere bir masa örtüsü daha hazırladık💫ürünlerimizi mağazamıza gelip yakından görebilir kalitemizi kontrol edebilirsiniz💫💫💫💫💫💫 Sipariş ve bilgi için dm den yazın lütfen Cutwork Embroidery, Hand Embroidery Stitches, Crochet Diagram, Crochet Chart, Zeina, Floral Tablecloth, Crochet Curtains, Crochet Home Decor, Quilted Table Runners

Rabia piko çeyiz ev tekstili on Instagram: “💫💫💫Masa örtüsü💫💫💫 Fransız danteli ve simli isviçre keteni 💫gösterişli ve şık sofralarda yemek sunmayı ve yemeyi kim istemez?💫işte sizlere…”

2,039 Likes, 307 Comments - Rabia piko çeyiz ev tekstili (@rabiapiko) on Instagram: “💫💫💫Masa örtüsü💫💫💫 Fransız danteli ve simli isviçre keteni 💫gösterişli ve şık sofralarda yemek…”

Hand knitted handbag patterns Hand knitted handbag patterns Hand knitted bags patterns - Knittting Crochet - Knittting Crochet projects knitting bags for beginners videos Easy Knitting Patterns, Knitting Blogs, Knitting Kits, Crochet Blanket Patterns, Crochet Table Runner Pattern, Crochet Tablecloth, Crochet Bikini Pattern, Crochet Motif, Hand Knit Bag

gulumser’s Instagram post: “#piketakimi#seccade#masaörtüsü#yatakörtüsü#runner#nevresimtakimi#gününfotosu#hayatınrenkleri#hayatavizordenbakanlar#henna#hediye#hediyelik#hediyem#instaart#follow#dantel#kanaviçe#nişan#nişanmasası#nişantepsisi#çeyiz#çeyizlik#çeyizhazırlığı#kınaorganizasyon#sözbohcası#gelinbohçası#evdekorasyonu#handmade#göznuru#elemegi#”

2,711 Likes, 68 Comments - gulumser (@gulumser.ceyizevi) on Instagram: “#piketakimi#seccade#masaörtüsü#yatakörtüsü#runner#nevresimtakimi#gününfotosu#hayatınrenkleri#hayatavizordenbakanlar#henna#hediye#hediyelik#hediyem#instaart#follow#dantel#kanaviçe#nişan#nişanmasası#nişantepsisi#çeyiz#çeyizlik#çeyizhazırlığı#kınaorganizasyon#sözbohcası#gelinbohçası#evdekorasyonu#handmade#göznuru#elemegi#”

No photo description available. Hessian Table Runner, Table Runners, Filet Crochet, Crochet Motif, Irish Crochet Tutorial, Crochet Tablecloth Pattern, Hardanger Embroidery, Crochet Blouse, Lace Patterns

Rabia piko çeyiz ev tekstili on Instagram: “⭐️⭐️⭐️Salon takımı⭐️@rabiapiko⭐️ Çok şık ve çok asil bir tasarımla bir siparişi daha teslim ettik⭐️Şule hanımın dantellerini…”

6,308 Likes, 156 Comments - Rabia piko çeyiz ev tekstili (@rabiapiko) on Instagram: “⭐️⭐️⭐️Salon takımı⭐️@rabiapiko⭐️ Çok şık ve çok asil bir tasarımla bir siparişi daha teslim…”

1 million+ Stunning Free Images to Use Anywhere Cross Stitch Embroidery, Hand Embroidery, Happy End, Free To Use Images, Prayer Rug, Bargello, Cross Stitch Designs, Couture, Needlepoint

Ⓜⓔⓡⓥⓔ Ⓓⓔⓜⓘⓡ Ⓒⓔⓨⓛⓐⓝ on Instagram: “Örnek olarak paylaştım 🌺 Siparis ve bilgi icin dm lutfen ..... 🌺🌺🌺 💟💟 sizde görmesini istediğiniz arkadaşlarınızı etiketlermisiniz... 💟💟…”

@kanevicemerve posted on their Instagram profile: “Örnek olarak paylaştım 🌺 Siparis ve bilgi icin dm lutfen ..... 🌺🌺🌺 💟💟 sizde görmesini istediğiniz…”

This Pin was discovered by Nur Sewing Tutorials, Sewing Crafts, Sewing Projects, Machine Embroidery Patterns, Embroidery Designs, Motifs Islamiques, Boys Room Design, Bargello, Cutwork

rt takımı örtü evtekstili on Instagram

Yeni yatak odası takımımız... #yatak #yatakörtüsü #takım #örtü #bordo #şık #tasarım #yeni #farklı #evtekstili Yogurtcu

This Pin was discovered by HUZ Arabesque Pattern, Free To Use Images, Prayer Rug, Cross Stitch Borders, Bargello, Crochet Stitches, Cross Stitch Embroidery, Bohemian Rug, Embroidery Designs

2017'de En Beğenilen Seccade Modelleri | M-Visible.com

En güncel teknoloji içerikli paylaşımlar, bedava internet kampanyaları, WordPress, Blogger ve SEO geliştirme yazıları Webtemel'de.

Kültürümüzün sanat parçası dantel yeniden aramızda ,ne alaa .. emeklerin sandıklarda çürüyüp zayi olmasını engelleyerek , modern şık… Viking Tattoo Design, Viking Tattoos, Crochet Tablecloth, Crochet Doilies, Crochet Baby Dress Pattern, Crochet Patterns, Mens Summer Hairstyles, Golden Eye Makeup, Essence Makeup

Altınmakas Tekstil & Tasarım on Instagram: “Kültürümüzün sanat parçası dantel yeniden aramızda ,ne alaa .. emeklerin sandıklarda çürüyüp zayi olmasını engelleyerek , modern şık…”

4,106 Likes, 90 Comments - Altınmakas Tekstil & Tasarım (@altinmakaszehra) on Instagram: “Kültürümüzün sanat parçası dantel yeniden aramızda ,ne alaa .. emeklerin sandıklarda çürüyüp zayi…”

This post was discovered by Hülya Şen Yoğurtcu. Discover (and save!) your own Posts on Unirazi. Prayer Rug, Bargello, Filet Crochet, Baby Knitting Patterns, Needlepoint, Models, Diy And Crafts, Prayers, Cross Stitch

2017'de En Beğenilen Seccade Modelleri | M-Visible.com

En güncel teknoloji içerikli paylaşımlar, bedava internet kampanyaları, WordPress, Blogger ve SEO geliştirme yazıları Webtemel'de.

  Bargello, Alexander Mcqueen Scarf, Pattern, Embroidery

MATLA ÇEYİZ TASARIM on Instagram: “Telkırma Seccade ve telkırma Mevlüt örtümüz 🌸🌿🌸 . #çeyiz #nakış #telkırma #telsarma #namazörtüsü #mevlütörtüsü #seccade #namazlik…”

448 Likes, 24 Comments - MATLA ÇEYİZ TASARIM (@matlaceyiztasarim) on Instagram: “Telkırma Seccade ve telkırma Mevlüt örtümüz 🌸🌿🌸 . #çeyiz #nakış #telkırma #telsarma #namazörtüsü…”

Pinterest