Ελένη Απλαδά

Ελένη Απλαδά

Ελένη Απλαδά
More ideas from Ελένη
Pjese nga prezantimi i koleksionit 2016 te fustaneve te nuserise! "Frida, Xhoi & Xhei" kete vit mendoi qe luksin,  hijeshine, elegancen, finesen, bukurine e ketij koleksioni dhe te modeleve tona ta shkrinte me bukurine e vjeter disashekullore dhe unike KISHA E SHEN MERISE ELBASAN Shijojeni! #makeuphair#fridaxhoiandxhei#videoshoot #fashion #weddingday #wedding #gettingmarried #bridetobe #bride #weddingdress #dreamdress #dreamwedding…

Pjese nga prezantimi i koleksionit 2016 te fustaneve te nuserise! "Frida, Xhoi & Xhei" kete vit mendoi qe luksin, hijeshine, elegancen, finesen, bukurine e ketij koleksioni dhe te modeleve tona ta shkrinte me bukurine e vjeter disashekullore dhe unike KISHA E SHEN MERISE ELBASAN Shijojeni! #makeuphair#fridaxhoiandxhei#videoshoot #fashion #weddingday #wedding #gettingmarried #bridetobe #bride #weddingdress #dreamdress #dreamwedding…

“Si te gustó este vestido, sígueme en mi otra cuenta @sonvestidos @sonvestidos la cuenta con los vestidos más espectaculares que hayan visto en la vida…”

“Si te gustó este vestido, sígueme en mi otra cuenta @sonvestidos @sonvestidos la cuenta con los vestidos más espectaculares que hayan visto en la vida…”